Najděte odpovědi na jakékoli otázky týkající se vašich webových stránek, účtu, bezplatné zkušební doby nebo plateb.

1. Může se každý zaregistrovat na SimpleSite na BEZPLATNOU 30 denní zkušební dobu?
Ano. Každý se může zaregistrovat po BEZPLATNOU 30denní zkušební dobu. Po uplynutí bezplatné zkušební doby se můžete sami rozhodnout, zda si chcete zakoupit registraci.

2. Kolik stojí registrace na SimpleSite?
Můžete si vybrat mezi několika SimpleSite registracemi:

Jeden měsíc €12.95

Tři měsíce €35.95
Jeden rok €114.95

Pokud koupíte doménu, pak budou vaše webové stránky stát:

1 měsíc: €14.95
3 měsíce: €40.95
1 rok: €134.95

3. Co je zahrnuto v mé SimpleSite registraci?
Vaše SimpleSite registrace zahrnuje webové stránky celkem se 40 webovými stránkami a alby fotografií. Na webových stránkách je prostor pro celkem 300 fotografií a 10 minut videa, které můžete rozdělit mezi těchto 40 webových stran. Získáte úplnou funkčnost a úplný přístup ke všem prvkům SimpleSite, včetně témat, šablon, knih hostů a fotografických prvků, jako jsou bubliny textu.

4. Co když budu chtít více stran nebo fotografií na svých webových stránkách?
Vždy si můžete zakoupit speciální balíček a přidat na vaše webové stránky dalších 20 stran, 200 fotografií a 20 minut videa. Pro většinu našich uživatelů je základní balíček dostačující, protože mohou stránky, fotografie a videa kdykoli vymazat a přidat na své SimpleSite stránky. Chcete-li si zakoupit speciální balíček zahrnující dalších 20 stran, 200 fotografií a 20 minut videa, zaplatíte pouze €39.95 za 3 měs. včetně stránek, obrázků a video sekund navíc. navíc na 3 měsíce.

5. Chci si obnovit registraci.

Klikněte zde a přejděte na stránku registrace SimpleSite .

6. Co se stane, když skončí moje zkušební registrace?
Společnost SimpleSite si vyhrazuje právo odstranit neaktivní webové stránky SimpleSite a veškerý zveřejněný obsah 7 dní po vypršení předplatného. To znamená, že majitel webu SimpleSite má po datu vypršení předplatného 7denní lhůtu k obnovení předplatného.

7. Co se stane, když skončí moje placená registrace?
Vaše stránky obvykle obnovujeme automaticky prostřednictvím Platební služby SimpleSite. Pokud si nepřejete vaši registraci obnovit, můžete do 14 dnů požádat o vrácení peněz prostřednictvím Služeb zákazníkům.

Pokud nebudeme moci vaši registraci obnovit automaticky, oznámíme vám to e-mailem spolu s pokyny, jak lze provést platbu za obnovení registrace manuálně.

8. Jak si obnovím registraci?
Kdykoliv se můžete přihlásit na své webové stránky a obnovit předplatné.

Jestliže se ukáže, že jste zaregistrováni u Platební služby SimpleSite, bude vaše registrace automaticky obnovována.

9. Co se stane, když nechci obnovit svoji placenou registraci?
Pokud nechcete obnovit vaši placenou registraci, přihlaste se na vaše stránky a klikněte na "Ukončit a smazat účet". Tím se vaše webové stránky vymažou a zabrání se obnovování.

Můžete napsat na Služby zákazníkům a informovat nás, že webové stránky již nechcete. Vaši stranu vymažeme a ukončíme veškeré budoucí platby za obnovu registrace.

Pokud vám byla nedávno automaticky odepsána platba prostřednictvím Platební služby SimpleSite a vaši registraci si již nepřejete obnovit, kontaktujte Služby zákazníkům.

10. Co se stane s názvem webových stránek a e-mailovým účtem?
U SimpleSite můžete snadno získat vlastní personalizovaný název domény webových stránek.

Vaše SimpleSite se budou nazývat www.vasejmeno.com místo vasejmeno.SimpleSite.cz. Navíc si můžete u vlastního názvu webových stránek zaregistrovat až pět osobních e-mailových adres.


11. Jak zaplatím za registraci na SimpleSite?
Registraci SimpleSite si můžete zakoupit a zaplatit za ni online na www.SimpleSite.cz. SimpleSite nabízí zabezpečený platební systém pro bezpečné platby online.

12. Zaplatil jsem, ale moje webové stránky SimpleSite nejsou online. Proč?
Je možné, že jsme vaši platbu ještě nezaregistrovali. Pokud byla vaše platba zpracována bez problémů nebo chybových zpráv a vaše SimpleSite nejsou online, obraťte se laskavě co nejdříve na Služby zákazníkům SimpleSite tak, že pošlete e-mail na sluzbyzakaznikum@simplesite.cz.

Pokusíme se odpovědět na všechny e-maily do 24 hodin. Upozorňujeme, že vaše webové stránky SimpleSite jsme mohli uzavřít, protože nesplňovaly požadavky na obsah uvedený v Podmínkách a pravidlech.

Klikněte zde, abyste si přečetli Podmínky a pravidla.

13. Mohu svoje webové stránky uzavřít a úplně vymazat?
Ano. Vaše webové stránky SimpleSite můžete sami kdykoli uzavřít a vymazat. Prostě se přihlašte pomocí svého uživatelského jména a hesla. Vpravo na vaší registrační stránce najdete žluté pole s červeným tlačítkem “Ukončit a smazat účet”, jehož použitím vaše webové stránky SimpleSite okamžitě uzavřete.

14. Moje webové stránky již nejsou online. Proč?
Možná jste si neobnovili registraci nebo jsme vaši platbu ještě nezaregistrovali. Pokud jste obnovili vaši registraci a zaplatili před více než 24 hodinami, obraťte se na Služby zákazníkům SimpleSite zasláním e-mailu na sluzbyzakaznikum@simplesite.cz.

15. Kolik času mi zbývá do konce platnosti mojí registrace?
Můžete se přihlásit a kdykoli zkontrolovat stav vaší registrace. Uvidíte také kolik dnů vám zbývá. Doporučujeme, abyste vaši registraci obnovili nejméně 24 hodin před ukončením platnosti vaší současné registrace. Novou lhůtu platnosti registrace přidáme k počtu dnů, které vám zbývají u vaší současné registrace.

16. Obdržel jsem dárkový poukaz SimpleSite. Jak jej uplatním?
Pokud jste obdrželi dárkový poukaz SimpleSite a chcete jej použít na vytvoření nových webových stránek, klikněte na tento odkaz a postupujte podle pokynů:

Pro uplatnění vašeho dárkového poukazu SimpleSite klikněte zde.

17. Mohu si dárkovým poukazem obnovit současnou registraci?
Ano, ale pouze pokud dárkový poukaz SimpleSite, který jste obdrželi, tuto možnost uvádí. Pokud ano, můžete se přihlásit vaším jménem uživatele a heslem a v oddílu "Obchod a dárky" najdete tlačítko "Uplatnit dárkový poukaz". Klikněte na něj a zadejte číslo nebo kód vašeho dárkového poukazu.

18. Jaké jsou podmínky a pravidla pro zkušební registrace a zakoupení registrací na SimpleSite.cz?
Klikněte zde, abyste si přečetli Podmínky a pravidla.

19. Ukončit a smazat účet
Ihned odstraňte své webové stránky kliknutím nad tlačítko Odstranit v editoru webových stránek. Odstraněné webové stránky již nelze obnovit a přijdete o jejich obsah.
Případně můžete poslat požadavek službám zákazníkům na adrese sluzbyzakaznikum@simplesite.cz.
Pokud se vaše předplatné nedávno automaticky obnovilo, ale nepřejete si, aby pokračovalo, můžete do 14 dní od data platby požádat o vrácení peněz.

Otázky týkající se všeobecného užívání SimpleSite.

1. Uvidí moje webové stránky SimpleSite každý?
Ano a ne. Vaše webové stránky NEJSOU chráněny heslem. To znamená, že každý, kdo obdrží e-mail s pozváním navštívit vaše stránky, je uvidí. Obecně platí, že lidé, kteří znají adresu odkazu vašich webových stránek, je budou moci najít. Doporučujeme, abyste vždy pečlivě zvážili, co na svých webových stránkách zveřejníte. Nezveřejňujte online nic, co je důvěrné, urážlivé nebo nevhodné pro veřejnost. Jiní lidé budou moci nalézt vaši stránku pomocí vyhledávačů jako Google nebo Yahoo, které obsahují seznam adresářů webových stránek.

2. Ukládá SimpleSite moje fotografie?
Ano, ale ukládáme je v jiné velikosti a formátu, než v jakém je máte na vašem počítači. Fotografie zmenšujeme, abychom zajistili pro vaše návštěvníky co nejrychlejší stahování.
To znamená, že byste neměli považovat SimpleSite za místo, kde můžete ukládat svoje fotografie, a pak je vymazat z vašeho počítače. SimpleSite je místo kde můžete vaše fotografie ukazovat spíše než ukládat.

Fotografie, které máte na vašem počítači, jsou vaše originály podobné negativům, které jste si dříve nechávali vyvolat, a fotografie na vašich webových stránkách SimpleSite jsou vaše vytištěné fotografie, takže pokud se cokoli stane s vašimi webovými stránkami SimpleSite, originál fotografie budete stále mít na vašem počítači.

3. Bude na mých webových stránkách reklama?
Na vašich webových stránkách nejsou žádné inzeráty, vyskakovací pole nebo sponzoring. To je důvod, proč účtujeme nízký roční poplatek za využívání SimpleSite.

4. Proč musím platit za své webové stránky SimpleSite poté, co uplyne bezplatná zkušební doba?
Rozhodli jsme se, že na webových stránkách vytvořených u SimpleSite by neměla být žádná reklama, vyskakovací pole nebo sponzoring. Z toho důvodu účtujeme nízký roční poplatek za využívání SimpleSite.

5. Neobdržel jsem zpravodaj SimpleSite. Proč?
Zkontrolujte, že vaše e-mailová adresa je platná a správná. Přihlaste se a zkontrolujte a upravte informace, které jste nám poskytli, když jste se zaregistrovali na SimpleSite.cz.

6. Mohu si pro své internetové stránky SimpleSite vytvořit vlastní šablony?
Ne, v současnosti to není možné. Můžete použít pouze šablony, které vám nabízí SimpleSite.cz. Možná, že však někdy v budoucnu budeme tento prvek nabízet.

7. Zapomněl jsem heslo. Co mám dělat?
Uveďte vaše uživatelské jméno a my vám heslo zašleme e-mailem. Pro obdržení vašeho hesla e-mailem klikněte zde.

8. Jaká je nebo bude adresa mých webových stránek na internetu?
Když se zaregistrujete pro získání webových stránek SimpleSite, požádáme vás o jméno uživatele a heslo. Vaše jméno uživatele je také názvem vašich webových stránek.

Zvolíte-li si například jméno uživatele “Soukup”, bude
adresa vašich webových stránek soukup.SimpleSite.com.

9. Když si zakoupím více než jedny webové stránky SimpleSite, dostanu slevu?
Ne, poplatek za registraci je celkem nízký, proto nemůžeme nabízet slevy.

10. Mohu změnit název svých webových stránek SimpleSite?
Název svých webových stránek SimpleSite můžete změnit. Například můžete provést změnu z názvu caulfields.SimpleSite.cz na jones.SimpleSite.cz.

Nezapomeňte: Když změníte název vašich webových stránek, použijete váš nový název jako vaše nové jméno uživatele, které používáte pro přihlášení. Můžete je změnit po přihlášení v možnosti “Můj účet”.

11. Chci zrušit svoji registraci a vymazat své webové stránky SimpleSite tak, aby je nikdo nemohl vidět. Jak to mohu udělat?
Webové stránky SimpleSite můžete kdykoliv zrušit a odstranit. Jednoduše se přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla. Klikněte na možnost „Zrušit předplatné a odstranit webové stránky.“ Poznámka: nevracíme peníze za zbývající období předplatného.

12. Mohu změnit velikost mých fotografií ?
Ne, velikost vašich fotografií je nastavena automaticky šablonou webových stránek, kterou si zvolíte.

13. Mohu editovat nebo mazat zápisy v mé knize návštěv?
Ano, přihlaste se na SimpleSite.cz a klikněte na tlačítko “Editovat” u vaší knihy hostů. Uvidíte tam všechny zápisy v knize hostů a můžete vymazat ty, které nechcete.

14. Mohu používat mé webové stránky SimpleSite ke komerčním účelům?
Ano, vaše stránky SimpleSite můžete používat ke komerčním účelům, pokud jejich obsah vyhovuje našim všeobecným Podmínkám a pravidlům. Poznámka: Majitelům webových stránek nedovolujeme, aby své webové stránky SimpleSite nebo názvy webových stránek SimpleSite prodávali dalším osobám.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Pošlete e-mail na naše Služby zákazníkům. sluzbyzakaznikum@simplesite.cz

Poznámka: Jste-li již uživatelem SimpleSite, napište laskavě
SimpleSite do e-mailu adresu vašich webových stránek.