SimpleSite Partnerství

Máte více než 10 000 uživatelů? Sníte o svých vlastních webových stránkách? Nabídněte jim vynikající a jednoduchý nástroj, který jim umožní vytvořit si je vlastními silami, a profitujte, jestliže se zapojí.

SimpleSite partnerský program je vytvořen tak, abyste mohli svým zákazníkům nabídnout extra hodnotu, aniž byste tento nástroj museli vytvářet sami. Nabízíme úplný a relevantní produkt, který vaši zákazníci ocení. A vždy, když se zapojí jeden z vašich uživatelů, pošleme vám bonus za to, že jste ho našli. Je to tak jednoduché.

1

Staňte se partnerem

Vyplňte formulář ve spodní části této stránky.
2

Propagujte jej

Využijte všech možností k propagaci vašeho užitečného nástroje.
3

Vydělávejte peníze

Vydělejte si 700–1200 Kč pokaždé, když se uživatel zapojí.

Co je k tomu potřeba?

Abyste se stali partnerem, musíte být držitelem mediálních práv pro časopis, publikaci, webové stránky nebo něco podobného, kde máte více než 10 000 uživatelů nebo čtenářů za měsíc. Pokud je základna vašich uživatelů velmi významná, můžeme vytvořit bílou verzi s vaší značkou, což ještě více přispěje k hodnotě partnerství.

Jak to funguje?

Obdržíte úplný balíček pro PR a marketing, včetně reklamních materiálů jako kopie, grafiku a bannery. Na základě spolupráce s dalšími subjekty jsme také vytvořili katalog nápadů s návrhy, jak vám pomoci získat z partnerství co nejvíce.

Za co odpovídám já?

Na základě partnerství vyděláváte peníze, když propagujete řešení. Když neděláte nic, nic nezískáte, ale ani nic neplatíte. Pokud chcete z partnerství získat co nejvíce, řiďte se podle katalogu nápadů a používejte reklamní materiál. Kolik vyděláte závisí výhradně na vás.

Kolik vydělám?

Pokaždé, když se jeden z vašich uživatelů zaregistruje u SimpleSite prostřednictvím našeho partnerství, vyděláte 700 až 1200 Kč. Obdržíte-li bílou verzi, zobrazíme vaše logo na webových stránkách uživatele, takže získáte také bezplatnou reklamu.

Jaké jsou potenciální možnosti?

Potenciální možnosti jsou obrovské. Pouze ve Skandinávii máme 250 různých partnerství s většími médii jako Jubii, Spray, QXL a Trendsales i s mnoha menšími médii ve specifickém segmentu trhu, jako jsou stránky věnované psům nebo svatební časopisy. Partner obvykle vydělává 4000 až 40000 Kč měsíčně v závislosti na velikosti média a míře zapojení.

Kde mám začít?

Vyplňte dole formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Jakmile uzavřeme smlouvu o partnerství, budete fungovat do jednoho týdne.

KONTAKTUJTE NÁS