Funkce

Prozkoumejte všechny úžasné funkce uvedené na našem webu

SimpleSite poskytuje vše potřebné, abyste si mohli vytvořit krásné a profesionální webové stránky.Mezi funkce pro vaše webové stránky patří


Návrh, pozadí a barvy

Webové stránky SimpleSite vám umožňují výběr ze stovek jedinečných uspořádání a návrhů. Vyberte si z mnoha našich šablon, barev a pozadí - nebo si zvolte hotový návrh.


Osobní název domény

Můžete si zvolit váš vlastní a jedinečný název domény. Název domény zajistí osobnější charakter vašich webových stránek a jejich snadnější vyhledání ve vyhledávačích, jako je Google. Vlastní název domény také pomůže posílit vaši značku.


Váš vlastní internetový obchod

Vaše webové stránky SimpleSite obsahují také váš vlastní profesionální internetový obchod, který vám umožňuje přijímat platby online. Bez ohledu na to, zda máte vlastní společnost nebo jen chcete občas něco prodat, náš internetový obchod je pro vás dokonalým řešením.

Foto album

Vystavte vaše fotky v krásném internetovém foto albu. Vyberte si z různých motivů prezentací, uspořádání a fotografických přechodů.

Blog

Stačí jen několik kliknutí a můžete přidat blog a začít hned blogovat.

Video

Vytvořte si dynamičtější webové stránky pomocí našeho videopřehrávače. Můžete přidávat videa z YouTube nebo z Vimea – nebo nahrávat vlastní videa.

Zákaznická služba 24/7

Naše zákaznická služba je připravena vám pomoci, máte-li dotazy, případně si v naší sekci zákaznických služeb přečtěte často pokládané dotazy.

Hudba

Vytvořte si na vašich webových stránkách určitou atmosféru. Vyberte si z mnoha různých hudebních motivů a najděte jejich počet, který se pro vaše webové stránky nejlépe hodí.

Kniha hostů

Přidejte si na vaše webové stránky knihu hostů, aby na nich návštěvníci mohli přímo zanechat zprávu.

Kontaktní stránka

Kontaktní stránka usnadňuje návštěvníkům zasílání osobních zpráv přímo vám.

Rodokmen

Pokud jsou tématem vašich webových stránek zvířata nebo domácí mazlíčci, můžete snadno přidat profesionální rodokmen, který ukazuje rasu, pohlaví a rodokmen zvířete.

Hry

Přidejte si na vaše webové stránky řadu zábavných her, abyste hostům poskytli trochu zábavy navíc.

Mapa

Přidejte si na vaše webové stránky mapu, abyste návštěvníkům ukázali, kde sídlíte.

E-mailové adresy

V rámci každého zakoupení domény obdržíte 5 osobních e-mailových adres. Můžete si například zvolit vasejmeno@vasedomena.com.

Přístupné na všech zařízeních

Vaše webové stránky byly optimalizovány pro zobrazení na osobních počítačích, tabletech a mobilních telefonech.

Foto pohledy

Vytvořte a pošlete foto pohled přímo z vašich webových stránek. Pomocí jen několika kliknutí si vyberte fotku, napište krátkou zprávu a odešlete váš foto pohled.

Sdílení na sociálních médiích

Vaši návštěvníci mohou k vašim webovým stránkám připojit ”Like” a sdílet je na jejich vlastních profilech na Facebooku, Twitteru nebo Google+.

Přetáhni a pusť

Pomocí našeho uživatelsky příjemného nástroje přetažení a upuštění je správa stránek na vašem webu snadná.